Hughes Kettner Switchblade 50

Počet reproduktorů
Počet vstupů
Sluchátkový výstup

• , zakoupeno v hudebniraj.cz

• ** Velmi syrový, prakticky dokonalý SOUND, který vychází z kořenu britské éry hard rocku 70/80 let, doplněný o jemný nádech 21. století! (je to samozřejmě i typem kytary, mám GIBSON Custom Les Paul Jr. 1958 DC s pouze jednou P90kou)
    • ** Hlasitost aparátu jednoznačně vystačí na pódiová hraní a jsem si jist, že v ČR/SR/PL nenajdete tak velký klub, kde by jste se s tímhle kombem na pódiu "ztratili". Pokud se jedná o větší festivalovou stage, můžete tohle kombo využít prakticky pro jakýkoli kytarový BOX jako hlavu!
    • ** Skvělá jsou rovněž vestavěná zkreslení a efekty (reverb, chorus, dokonce i nastavení zpětné vazby, atd.), kdy největší výhodou je paměť Vašeho nastavení!!! Takže na Vaše kombo mohou celý večer hrát různí kytaristé (kteří Vás pak určitě rádi pozvou na baru:o)), Vy pak pouze přijdete, potočíte vším zleva doprava (nebo naopak;o)) a vždy, když zasvítí neonově modrá, jste ready = 100 % úspora času na pódiu před hraním!
    • ** MIDI šlapací panel 128 pamětí pro fajnšmekry nebo "lepší" koncerty, je v ceně, takže už žádné další krabičky, věřte mi!
    • ** Co stojí za zmínku, jsou rovněž ony zpětné vazby! Kombo pracuje přesně s vašim typem snímačů, sound se dá vždy upravit, dle mého názoru, do prakticky jakéhokoliv stylu muziky!
    • ** Poslední plus je jednoznačně možnost vlastoruční výměny lamp. Osobně doufám, že mám konečně aparát na celý život (ať už bude jakkoli dlouhý). Víte kolik peněz Vám sežerou kytaroví technici?! Já to ani vědět nechci!! :o)) Jednoduše nejsem technický typ, proto si vždy "rád" za kvalitní práci zaplatím, ale takhle ušetřím ;O)
    • ** Vysoká cena (ikdyž kvalitě rozhodně odpovídá).
    • ** Rozměry a váha (ikdyž ve srovnání s hlavami od této firmy, bedňáka alespoň na tohle kombo platit nemusíte, uff :o)).
    • ** Trochu mne mrzí, že kombo v sobě nemá zabudovanou laďičku, ikdyž nadruhou stranu chápu, že se jej výrobce snaží dělat pouze na analogovém základu..
    • ** Tohle kombo se nehodí na hraní doma v pokojíčku, už když jsem měl MASTER na 1ku, klepali mi sousedi na topení! :o) NE, je to skutečně profi aparát pro hlasitou muziku!

Tuto recenzi jsem se rozhodl napsat, protože je tento produkt na netu stále velká neznámá.. Osobně mohu jedině doporučit, pokud na něj máte dost finančních prostředků, nebo máte to štěstí, že máte sponzora! Mě to stálo spolu s mou kytarou z USA celoživotní úspory...nelituju ale jediné koruny! Měl jsem tu čest hrát i na originál staré british MARSHALL boxy z 80. let, úžasný sound!! To se ale o kombech v porovnání s tímhle rozhodně říct nedá!! Fender Vám udělá v kombinaci s FENDER kytarou krásný sound, já ale pak potřebuju krabičky, které dnes zvažuju, že všechny prodám! PROSTĚ BYCH UŽ ASI NEMĚNIL (asi, protože nikdy neříkej nikdy! :o)).

Počet reproduktorů
Počet vstupů
Sluchátkový výstup

Kytarové lampové kombo

SWITCHBLADE 50 COMBO TSC

Aparáty Hughes & Kettner jsou stvořené pro skutečně náročné kytaristy a hodí se zejména do progresivní hudby. Není tedy náhodou, že si je vybral například Tommy Thayer z Kiss, Josh Rand ze Stone Sour a spousta dalších.

Pokud potřebujete high-end kombo pro hraní do zkušebny, sálů nebo na pódia, je pro vás toto kombo jasnou volbou.

Toto celolampové kombo je stejně jako ostatní kytarové a basové aparatury od tohoto výrobce konstruován tak, aby vyhovoval těm nejnáročnějším kytaristům toužícím po perfektní kvalitě zvuku.

Kombo nabízí možnost ukládat parametry potenciometrů do 128 pamětí. Jde tak o unikátní spojení lampového komba a modelingového zesilovače, který nabízí obrovskou škálu zvuků. Digitální efektová sekce obsahuje reverb, delay, chorus, flanger a phaser

O výsledný zvuk se stará dvanáctipalcový reproduktor Rockdriver 60.

Výrobce Hughes & Kettner se za posledních 30 let stal synonymem pro kytarové a basové aparáty nejvyšší kvality a perfektního zpracování. Absolutní perfekcionismus, na který se při výrobě těchto německých aparátů klade důraz, je zárukou, že Hughes & Kettner bude vyhovovat i těm nejnáročnějším kytaristům. Vyzkoušejte kombinaci jasné vize a chronické touhy objevovat stále nové zvukové dimenze.

Technické údaje:

• Lampové kombo
  • Výkon 50 W
  • Kanály: Clean, Crunch, Lead, Ultra
  • Paměť na 128 zvukových nastavení
  • Efekty reverb, delay, chorus, flanger a phaser
  • Reproduktor 1 x 12" Rockdriver 60
  • Elektronky: 2 x EL34, 2x 12AX7
  • MIDI: In, Out/Thru
  • Součástí balení je také controller FSM-432 MK II

• , zakoupeno v hudebniraj.cz

• ** Vysoká cena (ikdyž kvalitě rozhodně odpovídá).